Blog – transport w Londynie

Polskie taxi Luton – transfer na lotnisko

Zamów transport Korus Taxi na lotnisko Luton od 45£ +44 0747 471 2424
Sprawdź naszą ofertę oraz cennik taxi.

Lotnisko Londyn Luton (LTN)

Lotnisko London Luton jest bodaj najbardziej znanym lotniskiem obsługującym tanich przewoźników utrzymujących połączenia do/z Polski. Na uwagę zasługują duże możliwości przesiadek na połączenia wewnątrz Wielkiej Brytanii, do Irlandii, a także na południe Hiszpanii. Na lotnisku swoją bazę operacyjną posiadają dwaj najbardziej znani przewoźnicy : EasyJet i Ryanair.

Jak dojechać z lotniska Luton do centrum Londynu?

Czytaj więcej o “Polskie taxi Luton – transfer na lotnisko” »

Polskie taxi Luton – transfer na lotnisko
3.7/5 ( 57 głosów)

Taksówki w Londynie – przydatne informacje

Tradycyjne „czarne taksówki” w Londynie

Od ponad 300 lat po Londynie jeżdżą taksówki.  Kierowcy mają obowiązek posiadać licencję na przewóz pasażerów. Po ulicach Londynu nadal kursują słynne „czarne taksówki”, ale coraz częściej przybierają one różne barwy. Jeżeli na taksówce świeci się żółty znak „For Hire”, oznacza to że jest dostępna i można ją zatrzymać na ulicy.  Taksówki wynająć można także na postojach w pobliżu dworców kolejowych i lotnisk. Taksówki posiadają licencję na przewóz czterech do pięciu osób. Licznik rejestruje wysokość opłaty. Przyjęło się dawać kierowcy napiwek w wysokości około 10% opłaty za przejazd. Informacje na temat postojów taksówek w okolicach dworców kolejowych, przystanków tramwajowych i stacji metra znaleźć można na stronie www.traintaxi.co.uk.

Prywatne taksówki w Londynie (minicab)

Najlepszym sposobem na dotarcie z lotniska w wybrane miejsce w Londynie lub okolicach jest zamówienie prywatnej taksówki – minicab. Zaletą jest to że tego typu taksówki nie są wyposażone w licznik i cenę można ustalić z kierowcą. Zawsze jet to kilkakrotnie taniej niż klasyczna londyńska taksówka. Prywatną taksówkę w Londynie można wynająć osobiście w biurze firmy taksówkarskiej ale najlepiej zarezerwować telefonicznie +44 0747 471 2424 Wszystkie firmy taksówkarskie muszą posiadać licencję wydaną przez Public Carriage Office

Zamawiając prywatną taksówkę w Londynie najlepiej skorzystać ze sprawdzonej firmy. Nie należy korzystać z usług taksówkarzy łapiących klientów na ulicy, gdyż jest to niezgodne z prawem i często takie taksówki nie posiadają licencji.

Korus TAXI Londyn posiada licencję PCO nr. 181605.  Wszystkie taksówki Korus TAXI posiadają ubezpieczenie, klimatyzację oraz Wi-Fi. Wyposażone są również w foteliki dla dzieci. Rezerwacji taksówki można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Również w święta i wolne dni.

 Opłaty za przejazdy tradycyjną taksówką

Czytaj więcej o “Taksówki w Londynie – przydatne informacje” »

Taksówki w Londynie – przydatne informacje
3.8/5 ( 33 głosów)

Polskie Taxi Londyn – Licencjonowani kierowcy

Jesteśmy  licencjonowanym i ubezpieczonym przewoźnikiem, nasza flota składa się z  luksusowych samochodów prowadzonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców.

Polskie Taxi Londyn – Licencjonowani kierowcy
3.8/5 ( 9 głosów)

Zamów naszą Polską Taksówkę z lotniska lub na lotnisko w Londynie

Posiadamy bezpieczne i wygodne samochody 4,6 i 8 osobowe z klimatyzacją i WiFi.
Zapewniamy foteliki dla Waszych pociech aby bezpiecznie podróżowały.

Zamów naszą Polską Taksówkę z lotniska lub na lotnisko w Londynie
4.3/5 ( 7 głosów)

Mini Cab Londyn – transfer na lotniska w dobrej cenie

Stansted, Luton, Heathrow, Gatwick, City Airport oraz Southend-on-Sea. Profesjonalnie, szybko i zawsze na czas. Zamów i sprawdź nasze super ceny.

Mini Cab Londyn – transfer na lotniska w dobrej cenie
3.9/5 ( 14 głosów)
1